Systémové upozornění
Hlavní informace

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská pořádá či spolupořádá různé aktivity a akce i pro širokou veřejnost. Jejich základní přehled najdete na této stránce, podrobnější informace na stránce/webu jednotlivých aktivit. Aktuální termíny jsou uvedeny v Kalendáři akcí.

 

 


ONLINE DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

     

PŘÍPRAVNÝ KURZ Z MATEMATIKY A FYZIKY

Bezplatný kurz určený především maturantům, ideální příprava nejen k přijímacím zkouškám na vysoké školy technického typu, ale i k maturitní zkoušce na SŠ. Registrace není nutná.

                 

PŘÍPRAVNÝ KURZ Z MATEMATIKY V DĚČÍNĚ

Pro studenty středních škol pořádáme v Děčíně přípravný kurz z matematiky, který má za úkol připravit studenty na studium vysokých technických škol. Kurz je možné využít i jako přípravu pro maturitu z matematiky.

     

UNIVERZITA 3. VĚKU

Žádný věk není příliš vysoký na to, aby se člověk nemohl dále vzdělávat, aby si nemohl rozšiřovat obzory. Odhoďte bačkory a berle a objevte s námi fascinující svět přírodních věd - fyziky, matematiky a chemie!

 

MATEMATICKÉ PROBLÉMY NEMATEMATIKŮ

Cyklus poloodborných přednášek o aplikacích matematiky. Jako přednášející jsou zváni odborníci z firem či akademici se zkušenostmi z praxe. Jedná se o projekt matematické sekce MFF UK a katedry matematiky FJFI.

     

FAKULTNÍ KOLOKVIUM

Fakultní kolokvium FJFI ČVUT je pravidelný cyklus přednášek, kde naši i zahraniční odborníci referují přístupnou formou o aktuálních výsledcích výzkumu. Je určeno pro široké publikum.

                 

INTENZIVNÍ KURZ ČEŠTINY

Dvousemestrální kurz, ve kterém si student osvojí systém české gramatiky, odpovídající lexikální kvantitu, frazeologizmy a syntax. Součástí kurzu budou i exkurze na zajímavá pracoviště fakulty.

     

PROFESNÍ KURZY

Kurzy pro veřejnost jsou určeny zájemcům z řad veřejnosti buď pro rozvoj znalostí a schopností, podstatných pro výkon určitého povolání, nebo jako přípravné kurzy pro studium na vysoké škole.

 

 

nahoru 

 

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.