Systémové upozornění
Hlavní informace

Instituce: SmART Scientific Solutions B.V.

Hledáme do Maastrichtu absolventa ing. nebo Ph.D. studenta na pozici:
Výzkumný pracovník ve fyzice nebo fyzikálním inženýrství, softwarový vývojář
Úvazek: 1.0
Místo výkonu: Maastricht.
Doba kontraktu: 12 měsíců.


Instituce: Apple Czech, s.r.o.

Společnost Apple Czech, s.r.o. pro svou pobočku v Praze hledá vhodné kandidáty na  pozice QA Engineer – AlgorithmData Scientist.


Instituce: DataSentics a.s.

Nebojíš se Pythonu a zvládáš SQL? Ozvi se nám, všechno ostatní tě naučíme. Do DataSentics hledáme zejména datové engineery a SW vývojáře, ale pokud se chceš věnovat data science / machine-learningu, tak se nám také ozvi.  Jsme největší Machine Learning studio v Česku a možná i ve střední Evropě. Najdeš u nás více než 35 zkušených vývojářů, matematiků a architektů, kteří staví Machine Learning řešení pro větší firmy (banky/pojišťovny, retail, velcí ecommerce hráči) i startupy jak v Česku tak napříč Evropou. Pracujeme mimo jiné na Shelf Inspectorovi (rozpoznávání RedBull plechovek na regálech hypermarketů, detekce chybějících příchutí, nerozbalených plechovek, špatného natočení atd.) nebo na doporučovači produktů s lepším poměrem cena/výkon pro Mall.cz (doporučení přepočítávané v pravidelných jobech založené mimo jiné na lineární regresi, díky které určujeme poměr cena/výkon a výhody a nevýhody doporučovaných produktů).

Instituce: Locksley.CZ s.r.o.

Inovujeme mechanické zámky. Vyvíjíme kombinatorické algoritmy, aby 3000 let stará technologie byla konkurenceschopná dalších 1000 let s přispěním AI. Locksley je start-up vyrůstající z ČVUT, který navazuje na sedm let výzkumu oceněného cenou Wernera von Siemense. Udržujeme vazby na akademický svět a se založením jsme podepsali dlouhodobý kontrakt se silným globálním zákazníkem. Budujeme malý akceschopný tým, ve kterém spolurozhoduje každý člen, kde se známe, kde funguje otevřená komunikace a kde můžeme respektovat individuální potřeby. Máme kanceláře na zastávce metra Karlovo náměstí nabízíme vzdálenou práci z domova. Nebráníme se částečným pracovním úvazkům. Jsme tým, který má rád svoji práci, a proto ví, kdy v pátek večer včas zamknout kancelář.


Instituce: Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze

Na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské (katedra materiálů), nabízíme místo
vědeckého asistenta - Ph.D. studenta v oboru fyzikální inženýrství materiálů, se zaměřením na únavové zkoušky, snímání morfologie únavových lomových ploch konfokálním mikroskopem, analýzu takto získaných 3D profilů, algoritmizaci a programování (Matlab). Místo je na 4 roky, předpokládáme nástup do práce (i do doktorského studia) 01/10/2019.


Instituce: TES s.r.o.

TES s.r.o. - jsme česká společnost poskytující inženýrské služby a technickou podporu pro jaderné elektrárny a orgány jaderného dozoru.
Nabízíme volná místa v oblasti výpočtových analýz a jaderné bezpečnosti, měření a regulace a technologie strojního zařízení JE.

Více v příloze.


Instituce: BBT – Materials Processing s.r.o.

BBT - Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích.

Podrobné informace o pracovní pozici naleznete v příloze.


Instituce: BBT – Materials Processing s.r.o.

BBT - Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící zejména v oblasti krystalové optiky a fotoniky ve Zdibech – Přemyšlení (severní okraj Prahy, 12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegu/kolegyni pro vývoj, výzkum a další zpracování světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích.

Informace naleznete v příloze.


Instituce: NUVIA a.s.

Společnost NUVIA a.s. nabízí různé pozice v oblastech od vývoje softwaru, inženýringu, přes průmyslovou automatizaci až k jaderné energetice a radiačnímu monitoringu a ochraně.


Instituce: CERN

CERN, Evropská organizace pro jaderný výzkum, nejrozsáhlejší výzkumné středisko částicové fyziky na světě, nabízí volné pozice pro fyziky, inženýry, administrativní pracovníky i další profese.


Instituce: Career Market

Nabídky různých zaměstnavatelů shánějící různé profese a mající zájem zejména o absolventy technických a přírodovědných oborů naleznete na webových stránkách https://www.careermarket.cz/


Instituce: ČEZ

Skupina ČEZ hledá velké množství zaměstnanců různých kvalifikací ve svých zařízeních po celé České republice. Aktuální nabídky naleznete na jobs.cz.

Speciálně bychom chtěli upozornit na to, že ČEZ shání operátory jaderných elektráren, což je práce, pro kterou jsou ideální absolventi obor Jaderné inženýrství na FJFI.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.