Systémové upozornění
Hlavní informace

Pohár děkana FJFI 2019

Sportovní tým Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské "Tralalalala" letos opět pořádá sportovní akci Pohár děkana FJFI. Turnaj ve fotbalu, basketbalu, volejbalu, florbalu a stolním tenise se bude letos konat již po deváté, a to 8. května 2019 na Strahově a v halách Pod Juliskou. Nebude chybět ani tradiční pivní štafeta.

FJFI ČVUT podporuje Matematickou olympiádu

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze pravidelně hostí krajské kolo Matematické olympiády a  stipendijně podporuje úspěšné účastníky jejího celostátního kola. Fakulta tak podporuje přípravu budoucích studentů svých matematických oborů.

Studentská konference Šimáně 2019

Zveme všechny studenty (Bc., Mgr. i PhD) na studentskou konferenci Šimáně 2019, která se bude konat 30.-31. května 2019. Bližší informace o programu, registraci a mnohém dalším najdete přímo na webových stránkách Konference.

Informace k průběhu letního semestru akademického roku 2018-19

Průběh akademického roku 2018-19 je dán časovým plánem akademického roku 2018-19. Rozvrh letního semestru je zde. Náhrady výuky s ohledem na sváteční dny jsou stanoveny časovým plánem.

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) 2019

Soutěž studentů vysokých škol ve vědecké činnosti (SVOČ) v matematice a informatice je každoročně pořádaná Českou matematickou společností ve spolupráci se Slovenskou matematickou společností Jednoty slovenských matematiků a fyziků. V minulém ročníku se velmi dobře umístily studentky FJFI Ing. Marie Fialová, Ing. Kateřina Zahradová a Ing. Zuzana Szabová. O jejich úspěchu se můžete dočíst v Aktualitách. Neváhej a přihlaš se také!

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.