Systémové upozornění
Hlavní informace

Rektorský sportovní den 2018

Dne 16. 5. 2018 se uskuteční pod záštitou našeho pana rektora sportovní svátek studentů a zaměstnanců ČVUT. ÚTVS pro vás připravilo v tomto dni atraktivní sportovní soutěže, zajímavé aktivity a ukázkové hodiny. Podívejte se na pestrý program a nezapomeňte se včas přihlásit (info o přihlašování je v programu). Nenechte si ujít společné sportovní zážitky a závěrečné posezení ve sportovním zařízení ČVUT Loděnice Malá Chuchle. Událost na FB

Cena Edwards 2018

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení Ceny F. D. Edward o nejinovativnější diplomovou práci. Podrobnosti naleznete na www.cenaedwards.cz. Termín odevzdání přihlášek je 30. 6. 2018. Cena je udělována společností Edwards, s.r.o.

V roce 1919 založil v severním Londýně britský fyzik F. D. Edwards firmu, která začala jako první ve Velké Británii vyrábět vakuové vývěvy. Průmyslové využití vakua bylo v té době novinkou a rozhodnutí věnovat se jeho rozvoji vyžadovalo vizionářství, inovativnost a odvahu. Cena F. D. Edwardse si klade za cíl připomenout, že i dnes téměř o sto let později, mají tyto vlastnosti svou hodnotu a že má smysl ocenit ty, kteří je ztělesňují.

Anketa k hodnocení výuky v zimním semestru akademického roku 2017-2018 vyhodnocena

Anketa k hodnocení výuky v letním semestru akademického roku 2017-2018 je vyhodnocena. Při jejím zpracování byla použita možnost vyjádření vyučujících.

Workshopy pro studenty ČVUT zdarma - Umění se prezentovat, Marketing

Na Fakultě informačních technologií vznikla v rámci evropského projektu DA-SPACE Otevřená inovační laboratoř (OIL) na podporu nápadů studentů, kteří v týmech pod vedením odborníků z průmyslu, mentorů a oborových specialistů přeměňují své projekty ve skutečné inovace. FIT nabízí účast zdarma na dvou workshopech - podrobnosti naleznete po rozkliknutí zprávy.

Zápis do jazykových kurzů na ak. rok 2018/19

Prosíme všechny studenty budoucího 2. ročníku, aby se zapsali dle svého uváženého výběru do následujících seznamů jednotlivých jazyků. Pročtěte pozorně následující pokyny.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.