Systémové upozornění
Hlavní informace

Anketa k hodnocení výuky v zimním semestru 2017-2018

Anketa k hodnocení výuky v zimním semestru 2017-2018 probíhá od 3.2.2018 do 15.3.2018 na adrese http://anketa.cvut.cz.

Možnosti sportování a kurzů v letním semestru 2018

ÚTVS připravilo pro studenty ČVUT širokou nabídku sportovních aktivit pro letní semestr 2018. Již nyní si můžete prohlédnout výběr z padesáti sportů a pohybových aktivit. Od 5.2. se spouští přihlašování - nezapomeňte si zapsat předmět do KOSu!

ÚTVS ČVUT připravilo pro studenty ČVUT nabídku letních kurzů. Golf, jóga, tenis, volejbal, turistika, cyklistika, jezdectví, sjezd řeky, lukostřelba, sebeobrana, windsurfing, beach volejbal a mnoho dalších sportů. Kurzy jsou organizovány jak v České republice tak v zahraničí. Od 5. 2. se můžete přihlašovat na stránkách ÚTVS po zápisu předmětu.

Program CIPS na letní semestr 2018

Centrum informačních a poradenských služeb ČVUT v Praze zveřejnilo program akcí pro studenty ČVUT. Akce CIPS jsou zdarma. Program naleznete v příloze.

Vyhlášení Ceny CRYTUR 2018

Byl vyhlášen další ročník Ceny CRYTUR o nejlepší diplomovou práci v materiálových vědách. V této soutěži na autory a školitele třech nejlepších prací jsou čekají finanční odměny v celkové výši 95 000 Kč. Cenu organizuje společnost Crytur ve spolupráci s portálem Careermarket. Bližší podrobnosti naleznete na webu soutěže či v příloze.

Přijímací řízení pro akademický rok 2018-2019

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze vyhlásila přijímací řízení do studia v Praze a Děčíně pro následující akademický rok 2018 - 2019. Bližší informace poskytuje studijní oddělení fakulty. Postup přihlašování je dán směrnicemi děkana k přijímacímu řízení. Přihlášky do bakalářského a do navazujícího magisterského studia se přijímají do 30. 4. 2018.

Přihlašovací jméno a heslo jsou stejné, jako do USERMAP (nebo KOS).

V případě ztráty nebo zapomenutí hesla či jména se obraťte na vašeho správce IT.